قوانین و مقررات

مالکیت معنوی

کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، کلاً متعلق به سایت رونیک مپ، می‌باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور سایت رونیک مپ، اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، واگذاری ،(Download) نمایش، ارسال و انتقال آن‌ها را ندارد.

استفاده از خدمات سایت

از نظر حقوقی، در معاملات سایت رونیک مپ به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند. فروش خدمات بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آنرا در وب سایت رونیک مپ درج نموده است.

به محض پذیرش عضویت شما در سایت رونیک مپ، عضویت شما بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت بوده و متعهد هستید به این ضوابط احترام گذاشته و آن‌ها را رعایت کنید.

ارزش خدمات سفارش داده شده طبق فهرست لیست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در موارد معین به قیمت خدمات اضافه می شود، هزینه ایاب و ذهاب خواهد بود. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان تعیین شده، رونیک مپ هزینه های مربوطه (ایاب و ذهاب) را از خریدار طلب خواهد نمود. در صورتی که رونیک مپ به دلایلی که خارج از اراده می باشد، توان عکسبرداری را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید. سفارش دهنده با تحویل خدمات، رضایت خود را از نوع و کیفیت عکسبرداری ابراز می نماید.

در صورت بروز اختلاف بین طرفین، دادگاه رسیدگی به جرایم رایانه ای تهران محل عقد صالح میباشد.

نحوه پرداخت

- 20% کل هزینه قرارداد 1 روز قبل از عکسبرداری دریافت میگردد.

- باقی مانده مبلغ فاکتور، قبل از تحویل نهایی تور مجازی به خریدار، تسویه میگردد. (در صورتیکه تور مجازی بر بستر گوگل مورد نظر باشد، باقی مانده قرارداد حداکثر تا 3 روز بعد از بارگذاری در نقشه گوگل و ارسال لینک به خریدار تسویه میشود)

- در صورت عدم پرداخت تا حداکثر 5 روز بعد از بارگذاری تور مجازی در نقشه گوگل (فقط در صورتی که تور مجازی بر بستر گوگل مورد نظر باشد )، رونیک مپ حق دارد تور مجازی را از دسترس خارج کرده و تا پرداخت بقیه صورتحساب، منتظر بماند. ضمنا با توجه به عکس های تور مجازی و نحوه چیدمان، مبلغی بابت بازچینی و بارگذاری عکس ها در نقشه گوگل بعنوان کار اضافه دریافت خواهد کرد.

- در صورت تمایل، عکس های 360 تور مجازی بعد از تسویه فاکتور به سفارش دهنده تحویل میشود.

- عکس های تور مجازی تا 1 سال بعد از بارگذاری در نقشه گوگل، در آرشیو رونیک مپ نگهداری میشود و در صورت عدم درخواست سفارش دهنده عکس ها پاک میشوند.

بر طبق توافقنامه های مقرر در این سایت، رونیک مپ متعهد می شود که از اطلاعات خصوصی کاربران محافظت کند و این اطلاعات را مخفیانه نزد خود نگه دارد و برای سایر اشخاص فاش نکند.

بیان عقاید مختلف با احترام به اصول فکری و اخلاقی دیگران و با پرهیز از توهین و فحاشی در وب‌سایت‌ مجاز میباشد. بکار بردن کلمات و یا تصاویر خلاف شئونات اخلاقی و مذهبی ممنوع میباشد.

چنانچه شما هر سوال یا مشکلی در رابطه با این سایت و یا این توافقنامه داشتید انتقادات و نقطه نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0 0 votes
رأی دهی به مقاله
Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments