چرا تور مجازی

درباره

رونیک مپ RonikMap ارائه دهنده تصاویر 360 درجه از فضای داخلی کسب و کارها و قرار دادن آنها بر روی نقشه گوگل می باشد. گوگل این سرویس را در تکمیل سرویس  Street View و با هدف توسعه امکانات Google Map  راه اندازی کرده است.

شرح خدمات تور مجازی 360 درجه گوگل:

رونیک مپ RonikMap با به کار گیری عکاسان مورد تایید گوگل به محل شما مراجعه می کند و تصاویری باکیفیت بالا را با کمک تکنولوژی منحصر به فرد  Google Street View  تهیه می کند. خروجی این  عملیات تحت نام See Inside در نقشه گوگل یا همان Google Map قرار خواهد گرفت و شما می توانید یک نمای 360 درجه کامل از فضای کسب و کار خویش را در معرض دید مخاطبین خود قرار دهید و آنها می توانند در محیط مجازی فراهم شده حرکت کنند و از نزدیک با امکانات آن مجموعه آشنا شوند.

نگهداری و پشتیبانی:

رونیک مپ RonikMap در سراسر کشور ایران به مشتریان خود خدمات پس از فروش را نیز ارائه می نماید. پس از بارگذاری هر پروژه بروی نقشه گوگل، نیاز به اعمال هر گونه تغییر در تصاویر، مستلزم تصویر برداری جدید از بخشی از پروژه که به تغییرات مربوط می گردند و بارگذاری مجدد آن می باشد. تیم پشتیبانی رونیک مپ RonikMap آماده است تا در صورت تقاضای مشتریان، در کوتاه ترین زمان ممکن به تقاضای شما پاسخ دهد. بعد از انجام پروژه، این تصاویر 360 درجه بروی سرورهای قدرتمند گوگل قرار گرفته و در کل جهان بروی نقشه گوگل قابل مشاهده خواهند بود.