چرا تور مجازی

درباره

رونیک مپ RonikMap ارائه دهنده محتوای چند‌رسانه‌ای (مالتی مدیا) مانند رسانه‌های تعاملی مبتنی بر وب (تور مجازی، نمای 360 درجه، نمایشگاه مجازی و نمای 360 درجه قبل و بعد از طراحی) از فضاها میباشد.

با تصاویر پانورامای ۳۶۰ درجه و امکانات چند رسانه ای امکان بازدید واقعی را از یک مکان شبیه سازی می کند و به افراد اجازه بازدید و گردش از آن مکان را می دهد بدون آنکه واقعا به آنجا رفته باشند. تور مجازی علاوه بر جذابیت بصری یکی از بهترین راهکارهای جلب اعتماد مخاطبان شماست و سهم مشتریان و فروش شما را افزایش می دهد.

شرح خدمات

تور مجازی (نمای 360 درجه) :

یک مجموعه اطلاع رسانی و چند رسانه ای متشکل از تصاویر چرخشی 360 درجه بهمراه جلوه های ویژه تصویری می باشد که کاربران آن می توانند با استفاده از چرخش تصاویر،بزرگنمایی و حرکت بین اطراف تصاویر در تور مجازی، بیشتر از یک تصویر یا ویدئو حس حضور واقعی را در آن مکان تجربه کنند

تور مجازی گوگل :

یک فناوری جدید با نمایش تصاویر 360 درجه از مکان ها و محیط کسب و کارها در گوگل مپ است. تور مجازی گوگل استریت ویو (google street view) به کاربران اینترنتی این قابلیت را می دهند که بدون مراجعه حضوری، بصورت آنلاین از مکان مورد نظر خود در گوگل بازدید مجازی کنند. بارگذاری عسک های 360 درجه در گوگل بطور رایگان از طرف گوگل در اختیار کاربران قرارگرفته و برای آن هزینه دریافت نمیشود.

عکاسی 360 درجه :

یک نوع تکنیک عکاسی جدید برای تهیه تصاویر پانورماتیک 360 درجه است که توسط عکسبرداری با دوربین های 360 درجه و یا دوربین با لنزهای فوق واید (فیش آی) و هد پانورماتیک مخصوص بهمراه دوخت و پردازش تصاویر در نرم افزارهای اختصاصی انجام می شود.یک تصویر 360 درجه معمولاً یک تصویر پانورمای کروی است که به بیننده با نرم افزارهای تعاملی این امکان را می دهد که هر بخش از تصویر را در هرجهت دلخواه با چرخش از دید خود تماشا کند. تماشگر می تواند بصورت 360 درجه زاویه دید خود را در جهت دلخواه در تصویر تغییر دهد.

نمای 360 درجه قبل و بعد از طراحی :

این سرویس جهت نمایش قبل و بعد از طراحی (Before & After Design) آشپزخانه و دکوراسیون داخلی استفاده میشود. با این سرویس، هر دو وضعیت را در یک موقعیت مشخص میشه مقایسه کرد.  

نگهداری و پشتیبانی:

رونیک مپ RonikMap در سراسر کشور ایران به مشتریان خود خدمات پس از فروش را نیز ارائه می نماید. پس از تهیه و تولید هر پروژه، در صورت نیاز به اعمال هر گونه تغییر در تصاویر، مستلزم تصویر برداری جدید از بخشی از پروژه که به تغییرات مربوط می گردند و بارگذاری مجدد آن می باشد. تیم پشتیبانی رونیک مپ RonikMap آماده است تا در صورت تقاضای مشتریان، در کوتاه ترین زمان ممکن به تقاضای شما پاسخ دهد.